Nesodden Velforbund

Avisens forside
Tidligere artikler
Eiendomsoverdragelser
Nyttige linker
Tidligere trykte utgivelser av Velavisen
Våre medlemsvel
Til Nesodden velforbunds webside
Nesodden velforbund på
facebook



Støtt NVF med
din grasrotandel!
Grasrotandelen


tips en venn

MEDLEMSVELENE VÅRE pr. 5.3.2012:


Ta kontakt med oss hvis du har endringer.

 

Vel/forening: Webside: E-post til Velet/kontaktperson: Leder/ kontaktperson: tlf Ant medl Stiftet
Alverntoppen Sameie alverntoppen.no styret@alverntoppen.no Christoffer Olsen   90620045 48  
Alværn Vel alværnvel.no linengen@getmail.no Linda Engebretsen 97636334 71 26.jul.50
Berger Vel   bergervel@hotmail.com Jan A Olsen 97571295 82 21.jul.29
Bergheim 1 Sameie   Jo.stensvold@c2i.net Jo Stensvold 93206921 50  
Bergheim II Sameie   Kjetil.johan@c2i.net Kjetil Johan Olsen 92020374 49 09.mar.00
Bjørnelia Vel   ellingquist@hotmail.com Aleksander Bergquist 91533060 53 01.jan.68
Bjørnemyr Vel   ingvilna@getmail.no Ingvil Nåmdal  48159380 58 28.apr.72
Bjørneskrenten Vel   Inger.Pettersen@toll.no Inger Pettersen  48124534 79 28.apr.72
Blylaget Vel blylaget.com hopsand@online.no Harald Opsand 98679818 53 19.nov.16
Bomansvik Vel   eae@imdi.no Eva Aarrestad Eriksen 90983697 108 21.jun.14
Dalbo Vel dalbo.no s-haugum@online.no Samuel Haugum 66915154 86 24.jun.28
Ellingstadåsen Vel ellingvel.org styret@ellingvel.org Harald Håvoll 97712208 76 23.jul.44
Fagerstrand Vel fagerstrandvel.no styret@fagerstrandvel.no James Johnston 99465216 113 01.aug.18
Fagerstrand/Myklerud Vel   johnwilson@c2i.net John Wilson 90942480 200 12.mar.79
Fjellstrand Vel fjellstrand-vel.no Terje.Gudbrandsen@
nesodden.kommune.no
 
Terje Gudbrandsen 95290058 258 05.jun.12
Fjordvangen Vel   styret@fjordvangenvel.no Bjørn Omsland 91173614  124 16.okt.23
Flaskebæks Vel flaskebekk.no styret@flaskebekk.no Anton Havnes 99517998 98 03-sep-1894
Hasle/Fundingrudveien Vel hfvel.no post@hfvel.no Astrid Løes Hokholt 66917050 49 01.jan.90
Hellvikskog Vel hellvikskog.net busk@adl.no Bjørn Busk 98630196 151 17.aug.20
Helvik Vel helvikvel.org gauvoigt@online.no  Gaute Voigt-Hanssen 91347461 134 01.jun.12
Nesoddtangen Vel   heidi@gaupseth.no Heidi Gaupseth 97141304 191 29.jun.20
Nordstrand Vel   grhorver@online.no Tone Grytting Horverak 92087867 19 05.jul.47
Oksval Vel oksval.no  info@oksval.no Vivi Rastum 99279219 189 18.jul.04
Rudstrand og Presteskjær Vel   Faks 22 44 30 65 Jan Johnsen 91380412 11 13.apr.44
Sjøstrand Vel sjostrandvel.no dag.zapffe@gmail.com Dag Zapffe 46050856 63 16.aug.17
Skogen Syd Huseierforening skogensyd.com styret@skogensyd.com  Jacob Fjellanger 41457564 45  
Skogen Vest Huseierforening   styret@skogenvest.com Marit Fredriksen Løkholm 92047479 102 01.jan.87
Solbakken Vel   vigdis.bryn@su.hio.no Vigdis Bryn 66919042 10 14.jun.46
Solbergskogen Velforening solbergskogen.no kontakt@solbergskogen.no Silje Prøven 91700898 70 18.aug.35
Solåsen Vel   gunnar.bergersen@yahoo.no Gunnar Bergersen   81 20.aug.45
Spro Vel   styret@sprovel.no Kenneth Pettersen 92296048 70 17.aug.47
Svestad Vel   post@svestadvel.no Lars Even Skjegstad 90025024 107 05.jul.26
Torvvik Vel   lise@lkj.no Lise Kristin Justad 99774703 38 01.jan.33
Ursvik Vel ursvik.inngangen.com ursvik.vel@gmail.com Bjørn Arild Solheim 66911599 140 23.jun.20
Øvre Torvvik Vel   mem@nve.no Mohammed El Mourabit Carlson 66914670 68 21.nov.47


Velavisen utgis av Nesodden Velforbund - epost. kontakt@nesoddenvelforbund.no